Powrót


Przykrycia

Posiadamy w swojej ofercie różne przykrycia na baseny publiczne i prywatne. Firma AQUA TECH oferuje pełną gamę przykryć na baseny zarówno publiczne jak i prywatne. Ze względu na rodzaj i walory użytkowe możemy je podzielić na:

-basenowe folie solarne - dzięki swojej konstrukcji umożliwiają szybkie nagrzewanie się wody basenowej. Pęcherzyki w folii zamoczone w wodzie spełniają role soczewek, dzieki czemu potegują efekt nagrzewania przy pomocy promieni UV. Zabezpieczają jednocześnie przed stratami ciepła, szczególnie wtedy gdy słońce nie świeci. Dodatkowym walorem jest ochrona przed zanieczyszczeniami.

-basenowe plandeki termiczne - budowa przypomina pianki z tą różnica, że posiadają one zamknięte komórki. Budowa ta powoduje, że cechują się one doskonałymi właściwościami termicznymi. Zalecane są głównie do przykrywania basenów krytych ( publicznych i prywatnych ).

-basenowe rolety- składające się z systemu lamel PCV zwijanych w sposób ręczny lub automatyczny. Dzięki swojej budowie są one w stanie utrzymać na powierzchni wody dzieci, zwierzęta domowe, jak również dorosłe osoby, chroniąc przed przypadkowym utonięciem.

Dodatkowe funkcje jakie spełniają to zabezpieczenie termiczne przed stratami ciepła, ochrona przed zanieczyszczeniami. Bogata kolorystyka lamel. Dostępne w różnych wersjach (od umieszczonych na brzegu po wypływające z dna). Napęd ręczny, elektryczny - 24V, oraz wersje z baterią solarną.

 
     
   Wykonanie: © 2004 Jacek Kraska